شرکت فناوری ویرجینیا گزینه پرداخت با اتر و بیت را فراهم کرد

آریاتریدر

این شرکت به کارمندان اجازه می دهد تا بخشی از حقوق خود را به تعویق بیندازند و آن را به عنوان بخشی از یک طرح پس انداز دریافت می کنند که به دو بیت کوین ، بیت کوین کش یا اتر ارائه می شود.
 

Sequoia Holdings - یک ارائه دهنده خدمات توسعه نرم افزار ، که نباید با شرکت معروف سرمایه گذاری خطر پذیر Sequoia Capital اشتباه گرفته شود - به کارمندان خود این گزینه را ارائه می دهد که بخشی از حقوق خود را کنار بگذارند و آن را در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنند.

هلدینگ سکویا در رستون ، ویرجینیا مستقر است و راه حل های مهندسی و تحلیلی را به بخش امنیت ملی ایالات متحده ، از جمله بخش های اطلاعات ، دفاع و امنیت میهن ارائه می دهد. همچنین ، به طور خاص ، یک شرکت متعلق به کارمندان است ، که نشان می دهد ادغام اختیاری ارز رمزنگاری شده در تنظیمات حقوق و دستمزد می تواند فشارسنج خوبی برای احساسات محبوب کارکنان باشد.

کارمندان این شرکت قادر خواهند بود بخشی از حقوق خود را به تعویق بیندازند و سرمایه گذاری آن را یا در بیت کوین (BTC) ، بیت کوین کش (BCH) یا اتر (ETH) انجام دهند. در حالی که سکویا هولدینگ با برنامه های گسترده پس انداز بازنشستگی 401 (k) برای سایر کارمندان ایالات متحده قیاس می کند ، تفاوت در اینجا این است که تعویق در این مورد پس از کسر مالیات محاسبه می شود.

سکویا هولدینگ مشخص نمی کند که در صورت انتخاب چه بخشی از حقوق کارمندان به تعویق بیفتد و نه شرکت پردازش حقوق و دستمزد شخص ثالث که وظیفه نگهداری مالیات و تبدیل باقیمانده به ارز رمزپایه انتخاب شده را دارد. تمام پس اندازهای رمزنگاری شده در یک کیف پول دیجیتالی نگهداری می شود که توسط همین پردازنده حقوق و دستمزد شخص ثالث مدیریت می شود.

 

T. Richard Stroup Jr. ، بنیانگذار و مدیر عامل Sequoia Holdings در بیانیه ای برای این شرکت گفت:

"بسیاری از کارمندان ما طرفداران مشتاق ارز رمزنگاری شده هستند و ما خوشحالیم که به آنها کمک می کنیم در معرض این کلاس دارایی تریلیون دلاری قرار بگیرند. [...] Cryptocurrency به عنوان جایگزینی مهم برای سرمایه گذاری های سنتی مانند سهام و اوراق قرضه ظاهر شده است. "

 

خوانندگان Cointelegraph داستان پر سر و صدا را از دسامبر سال 2020 به یاد می آورند که چندین رسانه خبری ادعا کردند بازیکن راس اوکونگ لیگ ملی فوتبال تصمیم دارد نیمی از حقوق خود را در بیت کوین دریافت کند. پس از توضیحات ، سخنگوی کارفرمای وی ، کارولینا پانترز ، تأیید کرد که حقوق بازیکن به طور مستقیم با ارز رمزپایه پرداخت نمی شود ، حتی اگر خود اوکونگ اشاره کرده است که واقعاً تصمیم دارد بخش قابل توجهی از درآمد خود را در رمزنگاری سرمایه گذاری کند خودش


منبع : cointelegraph