بیت کوین 500 هزار دلاری؟؟

آریاتریدر

با توجه به اینکه اشتها برای تخصیص BTC کاملاً وجود دارد ، محاسبات نشان می دهد که حتی خریدهای کوچک نیز تأثیر چشمگیری بر عملکرد قیمت دارند

اگر خریداران شرکت های بزرگ 10٪ از ذخایر نقدی خود را به بزرگترین ارز رمزنگاری شده تبدیل کنند ، بیت کوین (BTC) می تواند حداقل قیمت 535،000 دلار را بدست آورد.

در یکی از نتیجه گیری های مختلف آخرین گزارش خود ، "بیت کوین: آماده سازی برای موسسات" ، شرکت سرمایه گذاری Ark Invest گفت که حتی تخصیص 1٪ از شرکت های S&P 500 نیز می تواند برای افزایش قیمت های BTC / USD 40،000 دلار کافی باشد.
حداقل تخصیص شرکت BTC: 2.55٪

این یافته ها در حالی صورت می گیرد که خریداران نهادی همچنان بر بیت کوین به عنوان گزینه طولانی مدت پول نقد تمرکز می کنند ، به ویژه پس از ترک 500 میلیون دلار از Coinbase ، یک معامله به ویژه جلب توجه کرد.

در این گزارش آمده است: "براساس حجم جستجو نسبت به سال 2017 ، به نظر می رسد افزایش قیمت بیت کوین کمتر تحت تأثیر تبلیغات اعتیاد آور قرار می گیرد. با به نظر رسیدن اعتماد بیشتر بیت کوین ، برخی از شرکت ها آن را به عنوان پول نقد در ترازنامه خود در نظر می گیرند."

از نظر تأثیر طولانی مدت که شرکت ها می توانند بر کمبود بیت کوین داشته باشند ، Ark پیش بینی کرد که تخصیص های احتمالی به مراتب از سطح 1٪ پیشی خواهد گرفت.

این مقاله نوشت: "بر اساس بازده روزانه از کلاسهای دارایی طی 10 سال گذشته ، تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که تخصیص به بیت کوین باید از 2.55٪ در هنگام به حداقل رساندن نوسانات تا 6.55٪ در هنگام به حداکثر رساندن بازده باشد" ،

    "بر اساس تخصیص اوراق بهادار شبیه سازی شده ARK ، تخصیص های نهادی بین 2.5 و 6.5 درصد می تواند قیمت بیت کوین را200   تا 500 هزار دلار تحت تأثیر قرار دهد."

روایت جیب های عمیق جریان اصلی را حفظ می کند

علیرغم عدم موفقیت قیمت BTC در ادامه روند قانع کننده روند گاو نر در هفته های اخیر ، انتظار می رود وضعیت موجود به زودی روی سر آن تغییر کند. همانطور که Cointelegraph گزارش داد ، غول مدیریت دارایی Grayscale ممکن است جرقه ای باشد که به محض روز چهارشنبه بازار را دوباره زنده می کند.

مایکل بوچلا ، شریک عمومی شرکت سرمایه گذاری BlockTower Capital ، این هفته به CNBC گفت: "یک گروه بزرگ و نوظهور از موسسات وجود دارند که دارای یک سرمایه عظیم هستند که در این فضا مجدداً تخصیص می یابند."

    "و اگر به مدل عرضه و تقاضای یک کالا فکر کنید ، منحنی عرضه با گذشت زمان کاهش می یابد و به طور موثر صفر می شود و تقاضا به طور تصاعدی افزایش می یابد."