22.3 میلیون ولت فعال بیت کوین؟

آریاتریدر

ژانویه با بیش از 22.3 میلیون آدرس منحصر به فرد که بطور فعال در طی 31 روز BTC ارسال یا دریافت می کنند ، یک ماه رکورددار قیمت و فعالیت شبکه بیت کوین بود.

این نقطه عطف توسط تجمع گرید داده های بازار رمزنگاری Glassnode مشاهده شد ، وی در توییت خود نوشت ژانویه بالاترین تعداد ماهانه آدرس های فعال منحصر به فرد در تاریخ بیت کوین را دیده است:

    فعالیت شبکه # بیت کوین در ATH.

    در ژانویه ، بیش از 22.3 میلیون آدرس منحصر به فرد در شبکه ارسال یا دریافت BTC $ فعال بودند - بالاترین تعداد ماهانه در تاریخ بیت کوین تاکنون

جهش فعالیت ژانویه رکورد قبلی بیش از 21 میلیون آدرس فعال را از دسامبر 2017 کاهش می دهد. از سال 2017 ، تعداد آدرس های منحصر به فرد درگیر با بیت کوین کمتر از 10 میلیون در ماه کاهش یافته است.

علیرغم افزایش کیف پول های فعال منحصر به فرد ، Glassnode همچنین اشاره کرد که تعداد "موجودات فعال" در شبکه بیت کوین از زمان افزایش در اوج های جدید در اوایل ژانویه به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

Glassnode موجودیت را به عنوان "خوشه ای از آدرس ها که توسط همان موجودیت شبکه کنترل می شوند" تعریف می کند.

حجم معاملات بیت کوین ماه گذشته با افزایش بیش از 30،000 دلار بیت کوین به بالاترین سطح خود رسید تا در 8 ژانویه قبل از ارسال سه هفته ادغام محدود تهاجمی ، بالاترین قیمت خود را در نزدیکی 42،000 دلار ثبت کند.

در تاریخ 2 فوریه ، صرافی مستقر در ایالات متحده کراکن اعلام کرد که حجم معاملات بیشتری را در ماه ژانویه 2021 نسبت به کل سال 2019 پردازش کرده است ، ماه گذشته 56 میلیارد دلار دارایی روی سیستم عامل تغییر کرده است.

در ماه جاری ، تعداد زیادی از مبادلات ارزهای رمزنگاری شده با قطع شدن کراکن و کوین بیس ، اقداماتی را برای جلوگیری از خرابی های آینده در صورت افزایش ترافیک و حجم اعلام کردند.
 

اریاتریدر